Šviesų šventė Forrest’e prie Vilkiaušio

Kavinėje Forrest, kuri yra prie Vilkiaušio, paskutinį spalio savaitgalį nušvito tikra šviesų šventė. Kavinė Forrest turi nemažą teritoriją miške, kur ankstesnių savininkų rūpesčiu pristatyta visokių baibokų ir konstrukcijų. Spalio 30 vakare nuvažiavom pažiūrėti, ką suorganizavo naujieji kavinės šeimininkai. Niekur neradau, kaip tą jų renginį įvardinti, ar šviesų šventė, ar atidarymo naktis, bet jų skelbime buvo reikšminga informacija – kad duos nemokamai kavos – arbatos ir užkandukų paragauti.

Taigi žmonės ir buriavosi daugiausia ten, kur buvo vaišės ir iš saugios vietos stebėjo stebuklų mišką.

Nuo ten matėsi labai gražus melsvai purpurinis takelis, bet tuščias. Manrods visi bijojo eiti, nes ką žinai, kuo gali pavirsti pavaikščiojęs naktį po Vilkiaušį. Mes susikaupėm ir takeliu išėjom, balti mūsų kedukai sušvisdavo tai žydrai, tai ružavai.

Pamatėm tolumoje raganos namelį. Bet link jo tai jau tikrai artyn nėjom, ne ne ne.

Po eglėm ten buvo atsiradę keistų būtybių. Vaikas, neaišku jis tikras ar netikras, tyrinėjo iš kosmoso nukritusį rutulį. Kas buvo tam vežimėly geriau neklauskit, netikrinau, nes ką gali žinot, gal jis jau pakrautas kosminių rutulių.

Medžiai buvo spalvoti, tikra šviesų šventė. Ypač gražiai atrodė beržai, ant kurių dar buvo likę švytinčių lapelių. Buvo muzika.

Labai graži iniciatyva, nušviečianti ankstyvą rudens patamsį ir pradžiuginantį spalvomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *