Valio, absoliuč sėkminga loterija: 100 nemokamų paslaugų!

Jau nuo senų laikų žinome: jei pamatai eilę, verta į ją stoti, o prie ko ta eilė laukia, paskui išsiaiškinsi. Bet jei eilė – stok! Bus kažkas gero.

Eilė prie Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro. Šie šaunuoliai gražuoliai daro momentinę loteriją „100 nemokamų paslaugų joniškiečiams”. Loterija be pralaimėjimo, tikrai ką nors gausi, todėl visi eilėj laukiantys patenkinti. Aptarinėja, ar pirmesni dalyviai gauna geresnius laimėjimus, o gal visi laimėjimai superiniai.

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centre dabar yra naujų jaunų darbuotojų, nors kai kurie iš jų yra savanoriai.

Kiekvienas loterijos dalyvis prašomas įrašyti linkėjimus Lietuvai. Rašo tuos linkėjimus kuo nuoširdžiausiai. Kai kurie linkėjimai iš karto perskaitomi garsiai.

Yra profesionalus vedėjas, jis ir likėjimus įgarsina, ir dalyvius kalbina, ir šiaip tvarką reguliuoja labai sklandžiai.

Prie starto yra arbatos.

Nu kas linkėjimą jau parašęs, tas suka laimės ratą, kuris parenka laimėjimo spalvą.

Ratas lėmė raudoną, tai trauk raudoną biliečiuką. Išvyniojęs rasi skaičiuką, tada iš po stalo bus ištraukiamas tokiu skaičiuku pažymėtas vokas, ir tada sužinosi ką laimėjai. Girdime, kad kiti dalyviai laimi manikiūrą arba pietus Zape, arba kompiuterio diagnostiką, arba skiepus savo šuniui, arba barzdos sušukavimą arba ratų subalansavimą, arba burnos higieną. Įvairiausių dalykų galima laimėti.

 

Net ir pro šalį atsitiktinai ėję ar važiavę žmonės stabteli, išsiaiškina, prie ko eilė ir panori pasukti laimės ratą.

Mokytoja laimi ekskursiją po Joniškį, pirmiausia dar svarsto, ar čia bus gerai ar nelabai, nes ir ji pati puikiausiai po Joniškį ekskursiją pravestų. Bet prašyčiau dovanotai ekskursijai į dantis nežiūrėti.

Ponios Birutės ištrauktas numeriukas 112, laimėjimas bus puikus!

Susikaupimo momentas – kas parašyta laimėjimo laiškelyje? Ar tai aukso puodas ar balandžio kaka?

Net neabejokite, bus daugiau nuotraukų iš loterijos. Kažkur jos bus paskleistos, ir spaudoje, ir feisbukuose.

Loterijos dalyviai su laimėtais šiūpeliais ir viedrais. Nors gal ne, šiūpelius ateidami patys atsinešė kaip talismanus, o laimėtas paslaugas pasiims jiems patogiu laiku.

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Jurgita šypsosi, o ko gi nesišypsoti: idėja, kilusi iš pokalbių su vietos verslininkai, įgyvendinama kuo gražiausiai. Kolektyvas smagiai dirba, laimės ratas sukasi, joniškiečiai patenkinti. Gražuma.

One thought on “Valio, absoliuč sėkminga loterija: 100 nemokamų paslaugų!

  • 2018-03-22 at 20:57
    Permalink

    Tegu joniškiečiai su savo paslaugomis atvažiuoja ir į kitus miestus, tada laimėtojai gautų progą atvykti į jūsų miestą ir išbandyti paslaugas, o gal ir daugiau laiko praleisti 🙂

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *