Vėjuota

JoniškisNaktį lijo, visur pilna balų. Saulė patekėjo kažkokia ypatingai ryški, pievelės prie namų, kurios žalios net gruodį, šiandieninės saulės šviesoje švyti nerealiu žalumu. Tai vienur, tai kitur mėtosi nulūžę ir sutrupėję medžių šakos, gilės ir pajuodę lapai.

JoniškisOro tai šiandien visokio, ir saulės, ir lietaus, ir šlapdribos, ir net vaivorykštė. Nuo ryto gatvėse daugiausia vyresnio amžiaus moterys. Praeina žilas vyriškis, valiūkiškai nesusisagstęs striukė

JoniškisViens kits jaunas vaikinas. Va ten prie estrados su raudona striuke stovi, rašo žinutes, klausdamas, kur esi. Gražiosios eglutės vazonuose neatlaikė vėjo ir papuošalus dalinai nubarstė. Akies krašteliu stebiu, ką darys praeivė moteriškė su paauksuotomis lemputėmis, kurias rankioja nuo šaligatvio. Kabina atgal ant eglės.JoniškisVyraujantis Miesto aikštės akcentas – informaciniai ženklai. Akį traukia labiau, negu bažnyčia ar du jauni žmonės su balionėliais. Vidudienį pasigirsta baisus staugimas, atrodo artėja kokios septynios gaisrinės.  Net pardavėjai išeina ant savo parduotuvių laiptų, pažiūrėti, kas yra. Pralekia policijos lengvoji. Uch, toks mažas padaras, o toks baisus kaukimas. Joniškis, centrasĮdomu, kaip atrodo Joniškis pravažiuojantiems? Kad ir to Kaliningrado autobuso keleiviams. Įdomus yra šis autobusas. Visi keleiviai kalba rusiškai, važiuoja nuo pradinio taško (Ryga) iki galinio (Rusija), o į Lietuvos žemę jei trumpam ir išlipa, tai tik pasisiot. Vieną kartą važiavau juo lig Šiaulių, autobuso viduje jaučiausi kaip užsienyje.

JoniškisJoniškis šiandien šlapias ir niūrokas.

AngelasPalei vieno namo balkoną eina į dešinę plokščias angelas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *