Aš ir tu – tai MES

1

Prieš vidudienį beveik visame Joniškyje girdėjosi muzika. Ant savivaldybės laiptų stovėjo jauni žmonės ir bandėsi balsus.

01

Pradėjo rinktis joniškiečiai. Kol kas jų buvo nedaug. Savivaldybės aikštėje išdėliotų dryžuotų bokštelių paskirtis ir prasmė buvo neaiški.

2

Atsivėrė savivaldybės durys. Ant laiptų pasirodė vyrai juodais drabužiais. Išeidavo pro duris, tada sukdavo link turėklų ir atsargiai, pasilaikydami nulipdavo. Visi gan garbaus amžiaus. Pasklido gandas, kad jiems buvo pristatinėjama kažkokia knyga. Bet apie tai mes nieko nežinom.

6

Ant laiptų vaikščiojo Greta, mokydamasi žodžius, kuriuos tuoj visiems pasakys. Už nugaros jos judesius kartojo kita Greta, tik ta kita vaikščiojo tarp krūmų.

3

Atėjo vaikai su būgneliais TUNISIA ir visokiais dzinguliukais.

5

Ant apverstų taburečių buvo išdėlioti spalvoti kamuoliai. Atrodė labai gražiai.

4

Viskas buvo reguliuojama iš balto JKC autobusiuko.7

Pagrindinė renginio dirigentė Edita fotografavo (o gal filmavo?) Valdo Adamkaus laiško skaitymą.

8

Čempionas Justas sakė labai gražią kalbą.

9a

Žmonių buvo nemažai.9a1

Jonas ir Aistė sudainavo kelias dainas (prieš išvažiuodami į Vilnių, dėl ko mes baisiai apgailestaujam).9a2

Kam šalo kojos, tie šokinėjo, pakeldami paeiliui tai vieną koją, tai kitą.9a3

Ant parduotuvės „Eglė” pirmo aukšto sienos buvo rodomi fantastinių pilių vaizdai, tik nelabai kas kreipė dėmesį. Nu bet gal ir ne pilys ten, gal antros vidurinės atspindys?9a4b

Mano akim žiūrint – ypatingiausias numeris. Spalvingas, ritmingas ir labai nuotaikingas. Lazdelės su vėliavėlėmis, būgninkai su šypsenomis, ritmas labai smagus. 9a6

Paskui mes visi buvom pakviesti sustoti į gyvą paveikslą, kaip tik tarp tų dryžuotų bokštelių. Mums bendras paveikslas nebuvo aiškus, bet viskas turėjo pasimatyti iš viršaus. Operatorius Ričardas pakėlė aukštyn droną (aplink kurį tuoj ėmė skraidyti balandžiai, domėdamiesi, kas čia toks). Ši trijulė stebėjo ekraniuke, ar žmonės teisingai sustojo, ir tada siųsdavo Vilių (kuris dabar viduryje) koreguoti, kad vaizdas būtų toks, kokio siekiama.

Į kokią figūrą mes sustojome, kas gavosi, turėtų parodyti per TV. O kai nuotrauka atsiras kur nors viešumoje, aš ją pavogsiu ir čia įkelsiu.

9a5

O finalui buvo košės ir sultinio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *