Kam tie lapeliai?

Joniškio savivaldybėje atsirado tokių lapelių, kuriuos galima pasiimti už dyka.
Vienoje pusėje – dviejų vyrų nuotrauka (yra vardai ir mob. telefonų numeriai), citata apie mokymasi, palinkėjimai gerbiamiems mokytojams ir mieliems mokiniams.
Kitoje pusėje – 2017 m. mokytojo ir mokinio kalendorius. Jame pažymėtos moksleivių atsotogos, beje pažymint, kad mokyklos individualiai skiria 10 papildomų ugdymo dienų atostogas per metus.
Man, kuri nesu nei mokytoja, nei moksleivė, tai yra mįslingas dalykas. Individualiai? Individas yra atskiras asmuo, tai turbūt kiekvienas moksleivis kaip individas dar gali gauti specialiai jam skirtas atostogas?
Nu bet nebesigilinkim.
Po kalendoriumi yra surašytos valstybinės šventės ir atmintinos dienos.
Man vėlgi nelabai aišku, kodėl kai kurios dienos ten pateko, o kitos – ne. Valstybinės šventės tai aišku, painiau su atmintinomis.
Pvz. į lapelį yra įrašyta vasario 11 – pasaulinė ligonių diena. Sausio 18-osios kaip pasaulinės asmenukių muziejuje dienos nėr. Vasario 2 -osios kaip pasaulinės pelkių dienos irgi nėr. Kita vertus, kai pagalvoji, nu kas tos pelkės prieš ligonius, a ne?
Birželio 15-oji aptariamame lapelyje pažymėta kaip okupacijos ir genocido diena (pagūglinu, tikrai tokia yra), o kad ta pati birželio 15-oji yra dar ir Pasaulinė kovos prieš blogą elgesį su pagyvenusiais žmonėmis diena, taip paskelbė Jungtinių Tautų generalinė asamblėja, apie tai nieko.
Nu bet nebesigilinkim, nebesigilinkim. Kokios atmintinos dienos atrodė reikšmingesnės, tas ir surašė.
Įdomiausias klausimas yra: kam tie lapeliai reikalingi?
2017-ųjų metų kalendoriukų tikrai visi turim, nes juk prieš rinkimus pridalino daugybę.
Kada moksleivių atostogos, jie puikiausiai patys žino, ir pažįstu net tokių mokytojų, kurie naktį pažadinti pasakytų, kiek dienų liko iki atostogų.
Tai kam tų lapelių reikia?
Sakytum, kažkuris iš dviejų vyrų reklamuojasi, bet kad rinkimų dabar arti nėra. Ir be to neparašyta, kas sumokėjo, ant rinkiminės medžiagos tokie dalykai rašomi. Nu bet tikrai, o kas už lapelių padarymą sumokėjo? Savivaldybės skelbiamuose viešuosiuose pirkimuose nieko apie lapelių spausdinimą neradau. Tai kas tada? Kaip čia yra? Ir dėl ko?
Turit minčių?
Nu bet gal nebesigilinam…

3 thoughts on “Kam tie lapeliai?

 • 2017-02-02 at 11:11
  Permalink

  Buvo metų pabaiga, reikėjo biudžetą aliai cento išleist, tai ir atsirado lapeliai 🙂

  Reply
 • 2017-02-02 at 12:38
  Permalink

  metų pabaigoje tualetinio popieriaus nusipirko, tai jeigu tik dėl „aliai cento“, būt galėję išlygiuot…
  Ne, ponas Kliunkt, neįtikinote

  Reply
 • 2017-02-02 at 22:32
  Permalink

  Kadangi rajone vyrauja mokytojos o ne mokytojai tai ir puošia gražūs vyrai, kad mokytojoms būtų malonu akiai. Dėl apmokėjimo duokit užklausimą administracijai 🙂

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.