Suoliukai jau yra, laukiame vaidinimo

Joniškio miesto aikštė

Joniškio miesto aikštėje tarp įvairių žabangų jau pristatyta suolelių žiūrovams. Koks bus vaidinimas, dar nepaskelbta. bet pastebėta, kad visi suoleliai atsukti į vakarus. Joniškio miesto aikštė

Čia yra Europa, ir viskas pas mus „euro”. Joniškis miesto aikštė

Kas užsiims vietą prie eurokebabinės, žiūrės vaidinimą valgydamas kebabus, o kas prie eurovaistinės, tas valgys vaistus. Arba kraujospūdį matuosis. Vaidinimas greičiausiai bus toks, kad prieš vartojimą bus gerai pasitarti su gydytoju ar vaistininku. O kam pasiseks,  gaus vietas prie europarlamentaro Petro nuotraukos.

Joniškio miesto aikštė

Suoleliai prie autobuso stotelės apstatyti dryžuotais strypais. Galvojat kam? Ogi kad koks glušas per aikštę eidamas neužkliūtų. Joniškiečiai gi vaikšto ne dairydamiesi, kas kur yra, bet pagal maršrutus, suinstaliuotus dar vaikų darželyje. Jei visą laiką čia ėjo, ir nebuvo jokių suolelių, tai be dryžuotų perspėjimo strypų taip ir nutapnotų tiesiai per ant suolelių sėdinčius mokinukus. Į autobusus žiūrėti kol kas galima tik per tinklą. Kad palengva prisipratintume.

Joniškio miesto aikštė

Labiausiai pasiutusius žiūrovus laikys pasodintus narvuose ir vėsins fontano purslais.

Joniškio miesto aikštė

Po Smetonos ąžuolu jau pastatyta telefono dėžutė Joniškio taksistams. Nebebus taip patogu, kaip tada, kai pro mašinos langą galėjo atsiliepinėti, bet kadangi žemė po ąžuolu bus apsodinta bulvėmis, tai dežuruodami ir laudami skambučio galės nuo jų rankioti kolorado vabalus.Joniškio miesto aikštė

Labai daug suolelių yra kitoje gatvės pusėje. Ženklas rodo, kad čia yra gulimos vietos. Žiūrovai gulės veidu atsisukę taipogi į vakarus, žiūrės į tą namo sieną.

Joniškio miesto aikštė

Lauks, kol į balkoną išeis fokusininkas ir parodys vaidinimą. O sekmadienio vakarais susirikiavę ant laiptukų giesmes giedos pilkosios seserys.

Joniškio miesto aikštė

Suolelių atsirado ir tarp sinagogų. Ant jų bus sėdima lotosų pozomis ir laukiama, galbūt pro mažas juodas dureles kada nors ateis pranašas.

Joniškio miesto aikštė

Ant nugarinės „buitinio” sienos, kur visada kvepia maistu arba bent jau karštu aliejumi,  jau įrengta dėžutė aukoms.

Joniškio miesto aikštė

A ne, chebryte?

Tiek kol kas naujienų iš Joniškio Miesto aikštės.

 

One thought on “Suoliukai jau yra, laukiame vaidinimo

  • 2016-02-23 at 07:40
    Permalink

    Na šaunu, kad aikštėje jau yra suoliukai. Tik aišku galėjo viskas būti labiau apgalvota.

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *