Balto medžio asana Žagarėje tarptautinę jogos dieną

Tarptautinė jogos diena

Žagarės dvaras buvo susiplanavęs, kad visą savaitgalį vyks ragų ir kaukolių dienos, nes šių dalykų visas dvaras yra gausiai pripildytas ir sutraukia minias žiūrovių. Bet pala, o kas ten per veiksmas po medžiais prie fontaniuko?

2

Marmurinė gražuolė net ranką prie akių prisidėjusi bando įžiūrėti, bet prieiti arčiau negali, nes statulos gi nevaikšto.

jogos diena zagare

Prie fontaniuko susirinkę pulkas gražuolių, kai kurios aukštyn kelia sudėtas rankas. Kitos dar nedrįsta, o gal nežino kaip.jogos diena

Kai kas netgi ketina daryti niurką į fontano baseinėlį, bet draugės sulaiko.

jogos diena žagarėje

Priekyje atsistoja solistė ir pasėmusi natas išdainuoja: „… giliai įkvėpkite, grakščiai per šonus pakelkite rankas virš galvos, ir suglauskite delnus. Žiūrėkite tiesiai priešais save į nutolusį objektą. Įsitikinkite, kad jūsų nugaros tiesios. Visas kūnas turėtų būti įtemptas į  viršų  lyg  augantis  medis.“jogos diena

Vis drąsiau ir drąsiau grakščiai per šonus pakeliamos rankos. Moterys trumpam virsta medžiais. Pernai Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja birželio 21-ąją paskelbė Tarptautine jogos diena. Lietuvoje šventę kartu su partneriais organizuoja Indijos konsulatas, priplanuota įvairių renginių, o vidurdienį – siekiama užfiksuoti Lietuvos rekordą: didžiausias jogos dalyvių skaičius, vienu metu atliekant medžio pozos pratimą. Žiniasklaida buvo paskelbusi, kad užsiregistravo dalyvauti trylika miestų, bet nežinia, ar priskaičiavo Žagarę.

jogos diena Žagarėje

Nepriklauosmai nuo to, ar išankstiniuose sąrašuose Žagarė buvo, ar ne, sekmadienio, birželio 21-osios, tarptautinės jogos dienos vidurdienį medžio poza čia buvo atlikta. Dalyviai suskaičiuoti, atsitiktinis dviratininkas pakviestas juos nufotografuoti, informacija smsu perduota ten, kur reikia.

Gražumėlis, ar ne?

2 thoughts on “Balto medžio asana Žagarėje tarptautinę jogos dieną

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *